XXV Niedziela Zwykła 20.09.2020 r.


1. Dzisiaj Uroczystości Odpustowe w Dębowcu. Uroczysta Suma Odpustowa o godzinie 11.00., na którą serdecznie zaprasza Kustosz Sanktuarium. Również dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi 54. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia „VIA”.

2. Msze święte w tym tygodniu o godzinie 18.00 tylko, w piątek i sobotę Msza Święta o godzinie 8.00 rano.


3. W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania - uczniowie klasy ósmej SP.


4. W czwartek 24 września br. po Mszy Świętej spotkanie dzieci z klasy III SP, które przygotowują się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.


5. W piątek o godzinie 18.00 spotkanie KSM – Junior. Serdecznie zapraszamy.


6. W przyszłą niedzielę 27 września będziemy obchodzić Dzień Migrantów i Uchodźców. Z tej okazji Rada KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek zarządziła zbiórkę do puszek we wszystkich parafiach w Polsce na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos w Grecji.


7. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się : Karol, Michał Poliwka zamieszkały Parafia Osiek Jasielski i Joanna, Patrycja Trzeciak zamieszkała Parafia Dębowiec. Zapowiedź II.


8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały i udekorowały kościół kwiatami. „Bóg zapłać”. Na następny tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny : Iwony Urbaniec, Elżbiety Bors, Marii Gajewskiej, Urszuli Bober i Mirosławy Opałki.


9. Stosujmy się w dalszym ciągu do zaleceń władz w sprawie bezpieczeństwa podczas epidemii: zachowujmy odległość 2 m oraz zasłaniajmy nos i usta.