XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021 r.

 

1. Dzisiaj Msze Święte o godzinie 8.00 i 10.00. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Niech Bóg Wam Błogosławi i wynagradza Wasze dobro.

2. Msze Święte w tygodniu o godz. 18.00 tylko w sobotę o godzinie 8.00 rano.

We wtorek 20 lipca przypada ósma rocznica ingresu Biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej diecezji.


3. W przyszłą niedzielę 25 lipca br., z woli Papieża Franciszka będziemy obchodzić w Kościele powszechnym I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, który w przyszłości będzie obchodzony w każdą czwartą niedzielę lipca.

4. Również w przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Po Mszach świętych poświęcenie pojazdów. Złożone ofiary będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy. W związku z powodziami, które nawiedziły Polskę i Europę przyszła niedziela jest Dniem Jedności z poszkodowanymi. Będziemy się modlić w ich intencji, a w niedzielę 01 sierpnia będzie zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.

5. Módlmy się za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach, aby ten czas wypoczynku przeżywały z Bogiem.

6. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Wojciech, Sylwester Jurusik, zam., parafia Osiek Jasielski i Joanna Nakonieczna, zam., parafia Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie. Zapowiedź III., oraz Wojciech, Adam Wojnicki zam., parafia Osiek Jasielski i Angelika, Władysława Rolek zam., parafia Samoklęski. Zapowiedź III.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami kościół. „Bóg zapłać”. Na następny tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny : Krystyny Musiał, Zofii Dubiel, Teresy Pieknik, Teresy Stal i Katarzyny Kurek.

Pamiętajmy o obostrzeniach związanych z pandemią. Respektujmy przepisy. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.