Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

10. Niedziela Zwykła - 09.06.2024 r.

1. Dzisiaj przeżywamy 10 Niedzielę Zwykłą – druga niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne w parafii.

2. W tym tygodniu Msze Święte o godzinie 18.00 tylko w sobotę o godzinie 8.00 rano. Msze Święte pogrzebowe: w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o godzinie 17.00.

3. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się w czwartek do przeżywania zakończenia Oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy Paniom z Akcji Katolickiej za udekorowanie, przystrojenie kapliczek przy kościele zabytkowym. Dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, młodzieży, Paniom z KGW i z Róż Różańcowych z Osieka i Świerchowej za niesienie feretronów, Panom za niesienie chorągwi i baldachimu, Panu organiście, scholi, LSO. Wszystkim serdeczne „Bóg zapłać” za modlitwę. Niech Bóg Wam błogosławi, strzeże, chroni od złego i wynagradza.

4. W czwartek 13 czerwca – drugi czwartek miesiąca, o godzinie 18.00 Nowenna do Pana Jezusa Przemienionego i Msza Święta.

5. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:

* Patryk, Józef Kostrząb, zam. Parafia Osiek Jasielski i Kinga, Joanna Mroczka, zam. Parafia Osiek Jasielski. Zapowiedź III.

* Jakub, Piotr Kurowski, zam. Parafia Osiek Jasielski i Kinga, Małgorzata Smyka, zam. Parafia Nowy Żmigród. Zapowiedź III.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościoła i udekorowanie kwiatami. „Bóg zapłać”. Za tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny: Ewy Kurcz, Lucyny Pociask, Józefy Jasionowicz, Anny Musiał i Jadwigi Rak.