Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

XI Niedziela Zwykła 13.06.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy drugą niedziele miesiąca. Składka na cele inwestycyjne w parafii.”Bóg zapłać” za ofiary.

Po Mszach Świętych zbiórka do puszek za zgodą Biskupa Ordynariusza na wsparcie remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.

2. Msze Święte w tygodniu o godz. 18.00 tylko w sobotę o godzinie 8.00 rano.

3. W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie młodzieży z klasy VII SP kandydatów do sakramentu Bierzmowania i ich rodziców.

4. Serdeczne „Bóg Zapłać” Akcji Katolickiej za przygotowanie ołtarzy przy kościele zabytkowym na zakończenie Oktawy Bożego Ciała oraz wszystkim wiernym, którzy uczestniczyli w Mszach Świętych i procesjach w Oktawie Bożego Ciała. „Bóg zapłać” za Waszą obecność i modlitwę.

5. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Mateusz Juruś, zamieszkały parafia Kryg i Barbara, Stanisława Łącka, zamieszkała parafia Osiek Jasielski. Zapowiedź I.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami kościół. „Bóg zapłać”. Na następny tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny : Angeliki Czaja, Teresy Dykas, Stanisław Ropa, Jolanty Skiba i Zofii Betlej.

Pamiętajmy o obostrzeniach związanych z pandemią. Respektujmy przepisy. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.