Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

II Niedziela ADWENTU  08.12.2019 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Z tej okazji od godziny 12.00 do 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja Pana Jezusa w „GODZINA ŁASKI”. Serdecznie zapraszamy. Dzisiaj również XX Dzień Modlitw i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w Naszej parafii. Za ofiarność składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

Msze Święte RORATNIE codziennie o godzinie 17.00, tylko w sobotę o godzinie 8.00 rano.

3. W poniedziałek 09 grudnia 2019 r. dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają na Mszy Świętej medalik i modlitewnik.

4. W środę 11 grudnia 2019 r., po Mszy Świętej spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

5. W czwartek 12 grudnia br. Nowenna do Pana Jezusa Przemieniającego. Zapraszamy do modlitwy.

6.Przy wyjściu bocznym z kościoła można nabyć dekoracje świąteczne wykonane przez naszą młodzież z KSM-u, a także świece Caritas na stół wigilijny.

7. Pan Organista składa serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” za życzliwe przyjęcie go przez parafian.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół i złożyły ofiarę 50 zł na środki czystości. Serdeczne „Bóg zapłać”. Informacje o sprzątaniu w kościele.