Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

XXVI Niedziela Zwykła
25.09.2022 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXVI niedzielę zwykłą. Gościmy w naszej parafii wiernych z parafii pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sowinie, którzy budują kościół. Po Mszy Świętej będą zbierać ofiary.

2. Msze Święte w tym tygodniu o godzinie 18.00. Msze Święte Pogrzebowe w: poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godzinie 17.00.

3. We wtorek zapraszam na Mszę Świętą dzieci z klasy III SP przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie.

4. W czwartek 29 września – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszam na Mszę Świętą kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców. Po Mszy Świętej spotkanie.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca października i rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. W naszej parafii w tym dniu będziemy gościć Wojowników Maryi z Krosna, którzy poprowadzą o godzinie 17.00 różaniec z rozważaniami i medytację. Będziemy wynagradzać Matce Bożej za zniewagi i obelgi. Po różańcu Msza Święta.

6. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca października. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Msze Święte o godzinie 8.00, 10.00 i po południu o godzinie 15.00 różaniec, zmiana tajemnic i Msza Święta. Zmiana tajemnic w Świerchowej o godzinie 14.00.

7. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kwiatami kościoła. „ Bóg zapłać „ . Na przyszły tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny : Ewy Polak, Marii Dziedzic, Beaty Bobula, Zofii Owsiak i Marioli Betlej.