Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

Uroczystość Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa – Głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej 19.01.2020 r.

1. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan i zakończy się w sobotę 25 stycznia w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka.

3. Msza Święta w tym tygodniu o godzinie 8.00 rano tylko w środę i piątek o godzinie 17.00.

4. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom za ofiary na cele inwestycyjne w naszej parafii z ubiegłej niedzieli. Niech Bóg Wam Błogosławi.

5. Zakończyła się wizyta duszpasterska – Kolęda w naszej parafii. Wszystkim parafianom składam serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie i rozmowy oraz za składane ofiary z racji kolędy, które zgodnie z zarządzeniem Księdza Biskupa będą w części przekazane do Kurii w Rzeszowie i na działalność duszpasterską.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały  kościół i złożyły ofiarę 50 zł na środki czystości. Serdeczne „Bóg zapłać”. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny: Janiny Wietecha, Beaty Krupa, Lucyny Michnal, Anny Michnal i Stanisławy Bolek.