Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

XIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA  11.08.2019 r.

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne w Naszej Parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.

2. W tym tygodniu Msza Święta o godzinie 18.00. Tylko w sobotę Msza Święta o godzinie 8.00 rano.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Uroczystości Odpustowej : Paniom z KGW z Osieka i Świerchowej, Panom, którzy nieśli baldachim i chorągwie, Paniom, które niosły świece, Akcji Katolickiej, scholi, LSO, młodzieży z KSM, dzieciom sypiące kwiaty, Panu Organiście oraz wszystkim, którzy sprzątali i porządkowali kościół oraz plac kościelny. Serdeczne „Bóg zapłać”.

4. W czwartek 15 sierpnia będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godzinie 8.00 i 11.00. Na Mszy Świętej o godzinie 11.00 poświęcenie wieńców, owoców, ziół i kwiatów. W tym dniu będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory i modlić się za Wojsko Polskie, które obchodzi swoje Święto.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami kościół. Bóg zapłać. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny : Teresy Jurusik, Grzegorza Jurusika, Bogusława Cieśli, Agnieszki Sanickiej i Alicji Biernackiej.