Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA  20.10.2019 r.

1. Przeżywamy październik, Miesiąc Różańca Świętego. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godzinie 17.00.

2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele misyjne.

3. W tym tygodniu Msza Święta bezpośrednio po Nabożeństwie Różańcowym. Tylko w sobotę Msza Święta po Różańcu o godzinie 8.30 rano.

4. Dzisiaj w parafiach w Polsce przeprowadzane jest badanie praktyk religijnych - liczenie wiernych obecnych na wszystkich Mszach Świętych oraz przystępujących do Komunii św.

5. W piątek 25 października spotkanie KSM . Serdecznie zapraszamy.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami kościół. Bóg zapłać. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny: Józefy Tomaszewskiej, Moniki Michnal – Kisiel, Barbary Michta i Lucyny Jurusik.