Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

Wniebowstąpienie Pańskie 24.05.2020 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W tym tygodniu Msze Święte o godzinie 18.00 tylko w sobotę o godzinie 8.00 rano.  Nabożeństwa Majowe będą się odbywać po Mszy Świętej.

3. W sobotę, 30 maja br., o godzinie 10.00, w katedrze, Biskup Rzeszowski wyświęci na kapłanów sześciu diakonów z naszej diecezji. Z tej uroczystości będzie transmisja na falach Katolickiego Radia „VIA”. Prosimy o modlitwę w intencji przyszłych no prezbiterów.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na środki czystości. Na następny tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny : Joanny Wondołowskiej, Ewy Popkowskiej, Jadwigi Gronek, Renaty Opiela i Justyny Jamborek.

6. Stosujmy się w dalszym ciągu do zaleceń władz w sprawie bezpieczeństwa podczas epidemii: zachowujmy odległość 2 m oraz zasłaniajmy nos i usta.