Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03.03.2024 r.

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Niedziela adoracyjna. Po sumie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Popołudniu o godzinie 15.00 różaniec, zmiana tajemnic i Msza Święta. Składka dzisiejsza na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Zmiana tajemnic w Świerchowej o godzinie 14.00.

2. Msze Święte w tym tygodniu o godzinie 18.00. Msze Święte pogrzebowe o godzinie 17.00, w poniedziałek, wtorek i środę.

3. W poniedziałek święto św. Kazimierza Królewicza. Imieniny Księdza Biskupa Kazimierza. W modlitwie pamiętajmy o dostojnym solenizancie.

4. We wtorek i środę dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Osieku Jasielskim będą przeżywać Rekolekcje Wielkopostne.

5. W czwartek 07 marca br., rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych, poprowadzi ksiądz Sebastian Bełz, wikary z Cieklina. Program Rekolekcji znajduje się w gablocie kościelnej oraz od poniedziałku na stronie internetowej. Zapraszamy do udziału w Rekolekcjach.

6. W piątek o godzinie 17.30 Droga Krzyżowa.

7. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. „Bóg zapłać”. Za tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny: Stefanii Mroczka, Barbary Zawisza, Ewy Kmieć, Barbary Wojnar i Anny Witusik.

PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

Parafia Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim.

07 - 10 marca 2024 r.

CZWARTEK - 07.03 : godzina 18.00 Msza Święta z nauką, po Mszy Świętej nauka dla kobiet.

PIĄTEK - 08.03 : godzina 18.00 Msza Święta z nauką, po Mszy Świętej nauka dla mężczyzn.

SOBOTA - 09.03 : godzina 10.30 spowiedź dla chorych. O godzinie 11.00 Msza Święta dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

NIEDZIELA - 10.03 : godzina 8.00 Msza Święta z nauką. Godzina 10.00 Msza Święta z nauką. Po Mszy Świętej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.