Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

XIX Niedziela Zwykła
07.08.2022 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XIX niedzielę zwykłą. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

2. Msze Święte w tym tygodniu o godzinie 18.00.

3. W czwartek 11 sierpnia Nowenna do Pana Jezusa Przemienonego.

Serdecznie dziękuję naszym Parafianom i wiernym z innych parafii za obecność i modlitwę w przeżywaniu naszego Parafialnego Odpustu : Panom Strażakom z Osieka i Świerchowej za asystę na Mszy Świętej i procesji, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Osieka i Świerchowej, Różą Różańcowym, Akcji Katolickiej, Radzie Parafialnej, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Scholi, Panu Organiście.

UWAGA! Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę 14 sierpnia br.,: różaniec o godzinie 15 i Msza Święta. Zmiana tajemnic w Świerchowej o godzinie 14.00.

4. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się : Andrzej, Michał Cyran i Paulina, Maria Cyran zd. Owczarska, zam., Parafia Osiek Jasielski. Zapowiedź III.

5. „Bóg zapłać” Nowożeńcom Paulinie i Konradowi za dekorację kościoła.

6. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary 80 zł na środki czystości. „ Bóg zapłać „. Na przyszły tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny : Stanisława Ropy, Jolanty Skiba, Zofii Betlej, Ewy Szetlak i Anny Szetlak.