Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

XXXIV Niedziela Zwykła 20.11.2022 r.
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Za tydzień początek Adwentu i nowego roku liturgicznego.

2. Msze Święte w tym tygodniu o godzinie 18.00, tylko w sobotę o godzinie 8.00 rano. Msze Święte Pogrzebowe w : poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o godzinie 17.00.

3. Różaniec za zmarłych z Wypominkami w dni powszednie o godzinie 17.30 tylko w sobotę po Mszy Świętej.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania: chłopcy w środę po Mszy Świętej o godzinie 18.00 i dziewczęta spotkanie w czwartek po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

5. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościoła i złożenia ofiary. Serdeczne „Bóg zapłać„. Na przyszły tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny: Elżbieta Belska, Stefania Belska, Magdalena Kmiecik, Agata Władyka i Irena Sudyka.