Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

czwartek, 17 listopad 2022 15:14

Drewno jest z lasu

Pragnę poinformować, że nasza parafia wzięła udział w konkursie pt., „Drewno jest z lasu” - Lasów Państwowych. Nasz projekt został zakwalifikowany do etapu realizacji. Celem konkursu jest promocja Lasów Państwowych, zwiększenie świadomości społecznej na temat wielofunkcyjnej i zrównoważonej gospodarki leśnej, roli Lasów Państwowych w zakresie wspierania inicjatyw społecznych, promowanie dobrych nawyków i postaw w zakresie wykorzystania drewna jako ekologicznego i odnawialnego surowca.

Konkurs ma również promować obiekty architektury drewnianej, które mają szczególne znaczenie historyczne i kulturowe.

 

Czytany 281 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.