Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

sobota, 01 październik 2022 15:07

Rozpoczynamy miesiąc październik

Rozpoczynamy miesiąc październik, szczególny czas modlitwy na różańcu. Tą piękną modlitwą prośmy Boga przez wstawiennictwo Maryi o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary dla naszej Ojczyzny, parafii, rodzin i małżeństw. Wierzymy, że Maryja jest z nami i wyprosi dla nas potrzebne dary u Miłosiernego Boga.


Modlitwa różańcowa jest bardzo skuteczną modlitwą. Mamy nadzieję, że dzięki tej modlitwie wynagrodzimy za grzechy i wyprosimy to wszystko co każdemu z nas jest potrzebne do przemiany życia według woli Bożej i w dążeniu do zbawienia.

Maryjo, Królowo Różańca Świętego módl się za nami. Ratuj nas i miej nas w Swej opiece.

Siódmego października w święto Matki Bożej Różańcowej, tradycyjnie dzieci z III klasy SP przygotowujące się do I Komunii św. uczestniczyły w nabożeństwie Różańcowym, modląc się do Matki Bożej o dobre przygotowanie do I Komunii św. Po różańcu na zakończenie Eucharystii, kapłan poświęcił dzieciom różańce.

Czytany 248 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.