Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

sobota, 18 sierpień 2018 21:22

Wniebowzięcie Najświętrzej Maryi Panny

Uroczystość Wniebowzięcia umacnia w nas nadzieję, że jako zbawieni znajdziemy się w domu Ojca w niebie. Wdzięczni Bogu i Jego Matce, przynosząc do poświęcenia wiązanki kwiatów, zbóż, roślin, warzyw, mamy nadzieję, że kiedyś, w wieczności, Maryja przedstawi nas Bogu z naręczem dobrych uczynków, pięknego naszego życia zgodnego z wyznawaną wiarą i przykazaniami.

 

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, upamiętniająca zwycięską bitwę warszawską z 1920 roku i będąca Świętem Wojska Polskiego, powinna być też dniem gorącej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tej Uroczystości: Delegacjom z wieńcami z Osieka i ze Świerchowej. Kapeli ze Swierchowej. Ułanom na koniach i Pani, która im towarzyszyła. Panu, Który powoził bryczką, starszym i młodzieży w strojach ludowych. Paniom i Panom, którzy nieśli feletrony, baldachim i chorągwie, scholi, LSO, Panu organiście, Parafianom i Szanownym Gościom. Serdeczne "Bóg zapłać."

 

Zapraszamy do galerii.

 

Czytany 1416 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.