Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

sobota, 18 sierpień 2018 19:42

Odpust - Przemienienia Pańskiego

Od wieków Parafia w  Osieku Jasielskim, przeżywa Uroczysty Odpust Przemienienia Pańskiego. Obchodząc tę piękną uroczystość, jesteśmy zaproszeni przez Jezusa, aby w towarzystwie Piotra, Jakuba i Jana wspiąć się na Górę Przemienienia, popatrzeć na swoje zycie i zmienic je z Jezusem według Jego woli.

Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali Odpust. Paniom z KGW z Osieka i Świerchowej. Panom niosącym baldachim i choragwie, LSO,  Akcji Katolickiej, KSM-owi, Panu organiscie i wszystkim co sprzątali kościół i plac kościelny. Bóg Zapłać!

Zapraszamy do galerii.

Czytany 1521 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.