Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

niedziela, 18 marzec 2018 00:00

Wielkopostne Rekolekcje Parafialne 2018r.

18 marca 2018r. w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim rozpoczęły się Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Rekolekcje te prowadził ks. Kazimierz Marek pracujący obecnie w Osobnicy. Ksiądz Rekolekcjonista w głoszonym słowie Bożym ukazywał naukę Jezusa jako najważniejszą sprawę w życiu człowieka.

Po naukach ogólnych, które były głoszone na każdej Mszy Świętej, Ksiądz Rekolekcjonista spotykał się jeszcze po Eucharystii z poszczególnymi grupami wiernych (rodzicami, małżeństwami, młodzieżą, osobami starszymi), do których głosił stosowne konferencje. Głoszone słowo Boże bogate w treść i poparte życiowymi przykładami trafiało w umysły i serca wiernych.

Czytany 1553 razy
Więcej w tej kategorii: Niedziela Palmowa 2018r. »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.