Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

poniedziałek, 09 maj 2016 20:48

Schola parafialna "Serafinki"

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

"SERAFINKI"

SCHOLA DZIECIĘCA

"KTO ŚPIEWA, TEN DWA RAZY SIĘ MODLI".

Schola "Serafinki" powstała w 2014r. Realizacji tego przedsięwzięcia podjęła się pani Teresa Misiołek. Nasza schola, to grupa dzieci pełnych radości i zapału, otwartych na muzykę, śpiew i przygodę, pragnących śpiewać Panu Bogu i ludziom. Działamy poprzez ubogacanie śpiewem Eucharystii, modląc się w ten sposób i służąc wiernym zgromadzonym na wspólnej modlitwie. Uczymy się piosenek i pieśni religijnych, oraz doskonalimy technikę śpiewu. Jednak schola to nie tylko śpiew i modlitwa, ale też wspólne spotkania i razem spędzony czas. Chcąc śpiewać z nami nie trzeba mieć wybitnych zdolności muzycznych, najważniejsze, aby to wspólne śpiewanie sprawiało radość. Każdy ma różne talenty i każdy coś wnosi do wspólnoty : jedno dziecko piękny śpiew, inne doskonałą dykcję, harmonię, kolejne głośność, poczucie rytmu i energię.

Serdecznie zapraszamy chętnych do zapisywania się do nas. Spotykamy się, w każdą sobotę o godzinie 16.00. Przyjdź i zobacz, że nasze spotkania to nie tylko szlifowanie talentu muzycznego, ale wspaniała okazja, by pobyć razem, zacieśnić przyjaźnie, śmiać się, wspólnie modlić, jak również uczyć się służby drugiemu człowiekowi i życia w grupie.

Czytany 61934 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 maj 2016 20:13

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.